.


 

QComposer

Vzdělávání

Podpora

QComposer systém pro rychlou a efektivní tvorbu nabídek, rozpočtů a cenových kalkulací
s pokročilou finanční analýzou
Největší hodnota je v lidech. Jen lidé kteří odborně a osobnostně rostou, táhnou firmu vzhůru. Proto se učíme po celý život, proto učíme ostatní. Samozřejmostí je pro nás nejen podpora našich současných zákazníků, ale i Velkoobchodů
a všech firem,  které mají zájem na efektivních nabídkách.

 

Nové vlastnosti verze quattro
 

Na základě vlastních analýz i přání našich uživatelů QComposer stále vylepšujeme. . Také proto představuje nejefektivnější řešení v oblasti tvorby nabídek a rozpočtů.

 

Ke stávajícím výhodám quattro přidává:

Obrázky: u položek a také celé nabídce lze přiřadit obrázek, který posune estetický dojem a vnímání Vaší nabídky zákazníkem na zcela novou úrověň.
Prohlédněte si Vzor tiskové sestavy (pdf) (297kB)
 

Strom projektů: elegantní a efektivní správa nabídek v nabídkách, jednoduchý přechod mezi podnabídkami.
 

Nové procentuální položky: Skládané procentuální položky, např 2% kapitoly X + 3% z kapitoly Y. Navíc dopočet nákladů! Odhady jsou tak mnohem důslednější.
 

Zobrazovení všech položek z podnabídek projektu. Ani v případě projektu skládajícího se z nabídek, které se skládají z nabídek atd. neztratíte přehled. Kontrolní funkce umožňující "vytáhnout" všechny položky z podnabídek.
 

Zakládání nových nabídek přímo v nabídkách. Není třeba vytvářet nabídky na již existující, nebo ji do projektu přenášet jako kopii. Zkrátka zkratka, která šetří Váš čas
 

Otevírání uživatelské finanční analýzy do externího okna (volitelně) pro efektivnější analýzu více nabídek, nebo dolaďování jedné
 

Kopírování položek mezi nabídkami. Inteligentní přenos respektující vazby mezi položkami. Výrazně Vám usnadní práci, pokud je třetí nabídka kompilátem prvních dvou a podobně.
 

Hromadný výběr zadávaných položek do nabídky (vč. vazeb) Více označených položek se do nabídky přidávají jedna po druhé, takže přenos vázaných položek zůstává pod Vaší kontrolou.
 

Hromadná přímá editace materiálu v nabídce i v ceníku. I ruční aktualizace cen v ceníku může být příjemější (pokud máte ceník od dodavatele pouze ve formátu Vašeho faxu, budete rádi za tuto novou vlastnost)
 

Vlastníci položek ceníku (mohou ji upravovat všichni, nebo jen „vyvolený“ uživatel), Zodpovědnost jednotlivých "produkt managerů" za jejich část ceníku (přesněji jejich položky) je nyní podpořena systémem.
 

Uživatelské barvení položek. Barevné odlišení materiálu, ktrerý vyžaduje zvláštní pozornost při použití (třeba kompatibilita). Další podpora uživatelům proti chybám.
 

Systémové barvení položek (stará cena, nízká marže...) pro lepší přehled. Mechanismus rozhodování v externí knihovně, na přání lehce uzpůsobitelné Vašim specifickým požadavkům.
 

A jaký užitek QComposer standardně přináší? 

Co je to QComposer?
Nabídka, cenová kalkulace, rozpočet
a analýza rychle a efektivně.

 

Kurzy zaměřené na QComposer jsou AKREDITOVANÉ.   Osvědčení s celostátní platností a garantovaná kvalita vzdělávání pro rozvoj Vaší společnosti i zaměstnanců. Pokud chcete vědět, zda je QComposer je určen právě pro Vás a Vaši firmu.  Oslovil Vás projekt QComposer?...
Spanilé jízdy - seznamte se prosím. Získejte důležité informace bez námahy v sídle vaší firmy. Spolu s našimi zákazníky jsme přesvědčeni o výjimečné kvalitě projektu. Proto předvedení + vstupní analýza Vašich potřeb, zcela bezplatně přímo ve...
Podpora Odborného vzdělávání zaměsznanců Využijte příležitost  Využijte možnosti rozvoje Vašich zaměstnanců za evropské peníze. Kurzy akreditované MŠMT jsou zvýhodněny Získejte konkurenční výhodu, rozvoj znalostí a dovedností v oblasti tvorby a...