.


 

QComposer

Vzdělávání

Podpora

QComposer systém pro rychlou a efektivní tvorbu nabídek, rozpočtů a cenových kalkulací
s pokročilou finanční analýzou
Největší hodnota je v lidech. Jen lidé kteří odborně a osobnostně rostou, táhnou firmu vzhůru. Proto se učíme po celý život, proto učíme ostatní. Samozřejmostí je pro nás nejen podpora našich současných zákazníků, ale i Velkoobchodů
a všech firem,  které mají zájem na efektivních nabídkách.

 

S jakou technologií QComposer přichází
 

QComposer je vystavěn s ohledem na výkon, robustnost a bezpečnost Vašich dat. Vývojové oddělení má cenné zkušenosti s tvorbou a údržbou podobného systému jak se souborovou architekturou (BDE), tak i architekturou souborový Client-Server (FlaschFiler). Také na základě těchto zkušeností byla vybrána současná platforma.

 

SQL server:

Za SQL server byl zvolen Firebird (Interbase od firmy INPRISE (Borland)). Firebird zaručí maximální výkon i stabilitu, aniž by uživatel musel SQL server kupovat zvlášť.


Vývojové prostředí:

Samozřejmě, že i vývojové prostředí má vliv na konečnou uživatelskou hodnotu produktu. Borland C++ velmi silný nástroj, vhodný pro vývoj robustních a bezpečných aplikací.


Scripty:

QComposer systémově podporuje tvorbu uživatelských scriptů pro vlastní finanční analýzy či přehledy. Uživatelské rozhraní je vytvořeno na základě jazyka Pascal (s objekty). Profesionální možností je vytváření kompilovaných modulů na základě C++. Oba jazyky umožňují jednak dobrou "čitelnost" scriptů, strukturovanost a jejich pohodlnější odladění (např. proti interpretu Basic).


Tiskové sestavy:

QComposer umožňuje využít uživatelské tiskové sestavy. Tiskové výstupy lze pohodlně vytvářet ve vizuálním návrháři s nadstandardním komfortem, stabilitou i možnostmi.


Výsledek:

Zvolená technologie představuje solidní základ pro podnikovou aplikaci. Není problém spravovat statisíce ceníkových položek na jednom místě s odpovídajícím výkonem. (Mimochodem pro takový počet stačí např. několik "větších" ceníků silnoproudých velkoobchodů - i v takovém případě bude Váš systém dostatečně svižný) Nově definovaná filosofie pro práci s ceníkem umožňuje také plně využít všech výhod, které SQL přináší, při zachování ergonometrie a uživatelské přívětivosti.


Zajímá Vás náhled na QComposer?

 

Co je to QComposer?
Nabídka, cenová kalkulace, rozpočet
a analýza rychle a efektivně.

 

Kurzy zaměřené na QComposer jsou AKREDITOVANÉ.   Osvědčení s celostátní platností a garantovaná kvalita vzdělávání pro rozvoj Vaší společnosti i zaměstnanců. Pokud chcete vědět, zda je QComposer je určen právě pro Vás a Vaši firmu.  Oslovil Vás projekt QComposer?...
Spanilé jízdy - seznamte se prosím. Získejte důležité informace bez námahy v sídle vaší firmy. Spolu s našimi zákazníky jsme přesvědčeni o výjimečné kvalitě projektu. Proto předvedení + vstupní analýza Vašich potřeb, zcela bezplatně přímo ve...
Podpora Odborného vzdělávání zaměsznanců Využijte příležitost  Využijte možnosti rozvoje Vašich zaměstnanců za evropské peníze. Kurzy akreditované MŠMT jsou zvýhodněny Získejte konkurenční výhodu, rozvoj znalostí a dovedností v oblasti tvorby a...